Model ABS-8000 zawiera

ZAPYTAJ O CENE

Urządzenie jest przeznaczone do montażu w pudle wywrotki do transportu płynnych materiałów bitumicznych i ich równomiernego rozmieszczenia na budowach i remontach autostrad i lotnisk.

Sprzęt może być produkowany w objętości od 2,5 do 7 metrów sześciennych w zależności od potrzeb klienta lub ładowości wywrotki.

Jako samodzielny silnik można zainstalować generator Diesla HYUNDAI, a także do stacjonarnego ogrzewania z sieci 220 V.

Elementy sterujące skrapierki znajdują się na oddzielnym panelu w kabinie kierowcy z częściową duplikacją w szafie sterowniczej, co ułatwia regulację wyposażenia i zmianę z pozycji transportowej do roboczej.

POPROŚ O POŁĄCZENIE

Zastosowanie


  • Cyrkulacja bitumu w zbiorniku
  • podgrzewanie bitumu w zbiorniku do temperatury roboczej
  • dystrybucja bitumu na przygotowaną powierzchnię drogi
  • skrapienie bitumu przez ręczną lancę do łatania i wylewania pęknięć

Kupić Skrapiarki do emulsji bitumicznej TM TICAB – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Nasza cena jest najlepsza w porównaniu z istniejącymi ofertami na rynku.

Zgodnie z Twoją prośbą, nasi menedżerowie dadzą Ci dodatkowe specyfikacje techniczne urządzenia, a także ceny (w zależności od urządzenia).
Skontaktuj się z naszymi menedżerami na Facebooku, napisz lub zadzwoń do nas!

Helena – Kierownik zespołu sprzedaży

+48 534 206 258
h.goriaczko@ticabltd.com

Łesia – menedżer sprzedaży

‎+48 123 966 438

office@ticabltd.com