Skrapiarki do emulsji bitumicznej wykorzystują się do skrapiania nawierzchni asfaltowych drogowych w procesie remontu wybojów/dziur, asfaltowania przydomowych terytoriów, wypełniania łączeń, zalewania szwów i pęknięć.

Kupić Skrapiarki do emulsji bitumicznej TM TICAB – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Nasza cena jest najlepsza w porównaniu z istniejącymi ofertami na rynku.
Zgodnie z Twoją prośbą, nasi menedżerowie dadzą Ci dodatkowe specyfikacje techniczne urządzenia, a także ceny (w zależności od urządzenia).

7 DOSTĘPNYCH MODELI

ABS-8000

SKRAPIARKA ABS-8000 – jest przeznaczona do montażu w pudle wywrotki i transportu płynnych materiałów bitumicznych oraz  równomiernego rozmieszczenia ich na budowach i przy remontach autostrad i lotnisk.

BS-1000

Skrapiarka do asfaltu BS-1000, stworzona przez TM ТICAB – najmocniejsza z linii mini-skrapiarek. Dwumetrowa listwa skrapiająca z 7 dyszami umożliwia wydajność skrapiarki do 2000 m² na godzinę.

BS-1000 SP

Samojezdna skrapiarka BS-1000 SP opracowana przez TM TICAB jest najmocniejszą minikoparką w ofercie montowaną na przyczepie, wyposażoną w samojezdne koło napędowe.

BS-500

Mała Skrapiarka BS-500 od TM TICAB to urządzenie drogowe o optymalnym stosunku niewielkich gabarytów i maksymalnej wydajności. Dzięki listwie skrapiania o szerokości 1,5 m, wydajność skrapiarki to 1500 m2 na godzinę pracy.

BS-500 PRO

Skrapiarka emulsji bitumicznej (BS-500 PRO) jest przeznaczona do gruntowania przed położeniem asfaltu, asfaltowania przyległych powierzchni, a także do wypełniania spoin i pęknięć emulsją bitumiczną.

BS-200

Ręczna skrapiarka do asfaltu BS-200 od producenta TICAB jest optymalną techniką do łatania dziur, a także do pracy na małych odcinkach dróg (podwórza, boczne ulice, chodniki), oraz do uszczelniania połączeń i pęknięć w nawierzchniach asfaltobetonowych.

BCM-120

Maszyna jest przeznaczona do skrapiania emulsją bitumiczną (gruntowania) przed położeniem asfaltu, a także do wypełniania spoin i pęknięć asfaltem drogowym (uszczelniania i hydroizolacji).